Dětské komody  Nachází se zde 131 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 131 produktů

Jste již unaveni věčným uklízením v dětském pokoji nebo se Vám nedaří, aby Vaše dítko mělo ve svém pokoji pořádek?  Máme pro Vás snadné a jednoduché řešení. Pořiďte své ratolesti dětskou komodu v barevném provedení nebo s barevnými obrázky a rázem bude uklizeno! Dětské komody tvoří nepostradatelnou součást každého dětského pokoje. Slouží k uložení oblečení či hraček a stane se tak věrným pomocníkem Vašeho dítěte při ukládání jakýchkoliv věcí. V naší nabídce najdete desítky dětských komod v různých provedeních a barvách. Dětské komody mají moderní vzhled a líbit se budou Vašemu dítěti i ty s veselými motivy. Společnou vlastností dětských komod je kvalitní nezávadný materiál a jejich výbava různých šuplíků, poliček či skříněk. Pořiďte Vaší ratolesti barevnou dětskou komodu a uvidíte, jak bude v dětském pokoji pěkně uklizeno!

Dětské komody na hračky se šuplíky


Komody do dětského pokoje jsou velmi oblíbené pro své široké využití. Vkládat do nich se dá cokoliv a to od prádla po hračky, školní pomůcky či drobné předměty. Velkou jejich výhodou je zejména praktičnost, mají dostatečný úložný prostor, nezabírají v místnosti hodně místa. Na své uložené věci dosáhnou i bez vaší pomoci a Vaše dítko tak bude rádo, že mu nemusíte pomáhat.

Dětské komody s přebalovacím pultem


Různá provedení dětských komod Vám umožní si vybrat tu komodu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. V naší nabídce najdete komody se zásuvkami nebo skříňové a kombinované. Nabídnout Vám můžeme např. kombinovanou komodu Blox 10, která obsahuje zásuvky, skříňku a dvě police. U každé uvedené police máte na výběr několik barevných provedení. Z dětských komod z masivu si můžete vybrat až z 15 barev moření a u komod z LTD desek minimálně ze dvou barevných kombinací.