Nástěnné věšáky do předsíně  Nachází se zde 18 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 18 produktů

Dobrým sluhou pro plnění Vašich požadavků na odložení bund, kabátů a čepic je nástěnný věšák do předsíně. Takového sluhu najdete v naší nabídce ve velkém množství. Materiálem věšáků do předsíně je dřevěný masiv nebo oblíbené moderní lamino. Tento praktický a užitečný designový pomocník se vyrábí v různých barevných a tvarových variantách. Naše nástěnné věšáky do předsíně umožní dostatek místa pro zavěšení Vašeho svrchního ošacení a doplňků.

Nástěnný věšák připevněný na stěnu předsíně patří mezi praktické pomocníky, bez nichž si svou předsíň nedovedeme představit. Je dokonalý po všech stránkách. Nezabere žádné místo a po příchodu domů jej máte hned na očích. Po odložení máte kabát, sako či klobouk a deštník vždy na svém místě a po ruce naopak vždy, když odcházíte z domu ven. Pokud neustále hledáte klíče po kapsách, poslouží k zavěšení klíčů právě nástěnný věšák. Klíče máte tak jednom místě a odpadne Vám věčné hledání klíčů.
Nástěnné věšáky do předsíně jsou vyráběny z lamina. Tento materiál je kvalitní a odolný, který zaručí, aby věšák pod náporem pověšeného svrchního oblečení nespadl. Údržba věšáku z lamina je snadná a jednoduchá.
Vyberte si z naší nabídky, tento sluha Vám bude dlouho sloužit!