Dětské postele  Nachází se zde 155 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 155 produktů

Potřebujete vybavit Vašemu dítěti dětský pokoj? Dětská postel je bezesporu nejdůležitějším kouskem nábytku v dětském pokoji. Vaše dítě bude trávit v posteli poměrně velkou část dne, proto je nutné věnovat výběru dětské postele velkou pozornost. Při výběru dětské postele jsou nároky na rozdíl od postelí pro dospělé daleko vyšší. Dětská postel musí být především bezpečná. Důležitý je také i vzhled postele a to z důvodu, kdy dítě nerado chodí spát samo a spí raději s rodiči. Právě vzhled dětské postele hodně napomůže k tomu, aby se dítě naučilo spát ve vlastní postýlce. Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem, naše nabídka dětských postelí splní všechny Vaše představy o zdravém a klidném spánku Vaší ratolesti.


Mnoho rodičů s velkým nadšením zařizují dětský pokojíček. Pro své děti chtějí jento nejlepší a proto věnují výběru dětských postelí velkou pozornost. Poptávka po kvalitních dětských postelích je velká a z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili samostatnou kategorii „dětské postele“. Dětské postele jsme dále rozdělili do podkategorií na dětské patrové postele, dětské postele s úložným prostorem a dětské postele se zábranou. Kvalita, bezpečnost, odolnost, zdravotní nezávadnost materiálu a bezpečné konstrukční řešení jsou důležitými požadavky pro výrobu tohoto dětského nábytku. Nároky na bezpečnost Vašich dětí jsou vysoké, proto dbáme na dodržování všech zmíněných kritérií při výrobě dětských postelí.
Naše nabídka dětských postelí je velmi rozmanitá.  Velmi praktické a žádané jsou dětské postele se zábranou. Pokud chcete ušetřit i místo, můžete postel se zábranou doplnit úložným prostorem.  Ušetříte tak místo, kterého není v dětském pokoji nikdy dost. V menších dětských pokojích můžete využít patrové postele s úložným prostorem a ušetřené místo tak využít k dětským hrám. Ať už si vyberete dětskou postel patrovou, s úložným prostorem nebo postel se zábranou, budete mile překvapeni a spokojeni. V případě dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.