Kuchyňský nábytek  Nachází se zde 218 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 218 produktů

Trendem dnešní doby je rychlá a jednoduchá příprava jídla. Žádná kuchyně se proto dnes neobejde bez kuchyňské linky, která poskytuje možnost přehledného uložení nádobí a kuchyňských pomůcek. Důležité je také mít všechno po ruce, což práci v kuchyni velmi zjednoduší a ulehčí. V dobře vybavené kuchyni se tak stane vaření Vaší zálibou a místem, kde se budete dobře cítit.  Splňte si svůj sen o novém kuchyňském nábytku z našeho e-shopu, vaření se tak stane příjemnou každodenní činností. Připravili jsme pro Vás řadu moderních a klasických kuchyňských setů spolu s jídelními stoly a židlemi.

V této sekci najdete nábytek, který vyroben právě pro Vaši kuchyň. Náš kuchyňský nábytek  splňuje všechny Vaše požadavky jako jsou praktičnost, pohodlnost a především  finanční dostupnost. Materiálem kuchyňského nábytku je smrk, olše, masivní borovice nebo masivní teak, který zaručí, že Vaše kuchyně bude praktická a moderní. V kategorii kuchyňský nábytek se podívejte na kuchyňské sestavy, které sestávají s jednoho stolu a různého počtu židlí a také z jednotlivých stolů a židlí. Vybrat si ten správný kuchyňský nábytek není opravdu jednoduchou záležitostí. Naší prioritou je proto se snažit Vám výběr nábytku usnadnit. K Vaší plné spokojenosti nabízíme kvalitní a pohodlný kuchyňský nábytek za příjemné ceny. Zaručujeme samozřejmě také dlouhou životnost a stabilitu.
Vítáme Vás v kategorii kuchyňský nábytek. Najdete zde kvalitní nábytek z masivu borovice, smrku, teaku a olše. Nabízíme i kuchyňské rohové sestavy složené z jídelního stolu, rohové lavice a elegantních židlí či taburetu. Z výběrového masivu olše u nás najdete také samotné rohové lavice. Vybrat si můžete jak kuchyňské stoly, tak jídelní sety.  


Velkému zájmu se těší z naší nabídky jídelní rohové lavice a to z důvodu precizního řemeslného zpracování a materiálu z výběrového masivu. Tento sortiment je oblíbený nejen díky zpracování, ale i kvůli úložným prostorům, které jsou v obou částech rohové lavice z masivu. Vyráběny jsou z materiálu masiv olše. K nákupu Vás bude motivovat především kvalita za rozumnou cenu. Různé potahové materiály jako tkaniny, broušená kůže nebo klasická kůže a široký výběr moření rohových lavic najdou uplatnění i v moderních kuchyních. Prohlédněte si v klidu domova naši nabídku a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.


Pokud nenajdete vhodný nábytek do Vašeho jídelního koutu, můžete se podívat do kategorie „jídelní sety“. V dnešní uspěchané a náročné době je jídelní zóna jediným místem, kdy se u večeře sejde celá rodina pohromadě. Proto je dobré tomuto místu věnovat zvýšenou pozornost. Jídelní část je jednou z nejvíce využívaných míst v domácnosti a ať máte málo času nebo jste na tom s časem lépe, snažte se vybírat jídelní set tak aby umocnil kouzlo jídelní zóny. V nabídce najdete dřevěné sety v různých tvarech a velikostech.


Jestli Vás nezaujali jídelní sety ani rohové lavice, můžete zkusit si sami libovolně poskládat stůl a židle z naší nabídky, tak aby co nejlépe vyhovovaly Vašim představám. V sekci jídelní stoly a židle si můžete vybrat ze zajímavé nabídky kvalitní nábytek z masivu. Tento nábytek je vyroben z výběrového masivu borovice, smrku a olše a z vysoce odolného teaku. Kuchyňský nábytek vybírejte důkladně s ohledem na prostor, který v jídelní zóně máte. Většina z nás neoplývá dostatečným prostorem ve svém bytě, ale rádi si chtějí čas od času pozvat návštěvu. Pro tyto účely jsme pro Vás připravili v naší nabídce rozkládací jídelní stoly. Pokud Vám přijde plánovaná nebo i nečekaná návštěva, budete mít vždy prostor pro větší počet hostů k dispozici. Jídelní stoly jsou oblíbené díky vlastnostem masivu, který je odolný a vyznačuje se dlouhou životností. U rozkládacích stolů kombinací dřeva a praktičnosti můžete i ušetřit prostor, prostě v malém bytě jej v případě návštěvy rozložíte, ve větším bytě naopak složíte.
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, zajišťujeme dopravu jídelních setů, kuchyňských rohových lavic včetně jídelních stolů a židlí po celé ČR současně s montáží.