Dětské jídelní stoly  Nachází se zde 2 produktů

Hledáte vhodný dětský stůl pro vaše dítě? Je jasné, že malé děti nemohou využívat klasické a velké stoly, jako dospělí. Proto vám nabízíme dětské jídelní stoly a židle, které zaberou méně místa v dětském pokojíčku.

1 155,00 Kč
Out of stock
Zobrazeno 1 - 2 z 2 produktů

JÍDELNÍ STOLY PRO VAŠE NEJMENŠÍ

Dítě si může u dětského stolu hrát, jíst nebo kreslit.Pro vaše malé ratolesti je nabídka dětského nábytku opravdu milá. Vše, co má malé rozměry je vlastně roztomilé. Je to mnohem větší zábava posadit se na židli vytvořenou právě pro vás! Tvary, barvy, materiály a velikosti našich dětských stolů a židliček byly navrženy s ohledem na přání dětí. Nábytek je lehký a se snadnou údržbou, přesto odolný, aby zvládl každodenní hraní.

DOPŘEJTE VLASTNÍ ŽIDLIČKU I SVÉ RATOLESTI

Každé dítě chce svou vlastní židličku, na kterou dospělák nemůže. Je malá, takže se mu na ní nejenom dobře sedí, ale snadno si ji přenese tam, kam zrovna potřebuje. A hlavně je jenom jeho. Je jasné, že pro malé děti je naprosto nevhodné, aby seděli u stolu pro dospělého nebo na židlích pro dospělé Máme dětské židle z nejrůznějších materiálů, různých tvarů a barev. Nabídka odstínů je široká, dětský nábytek nabízíme v různých pestrých odstínech dle toho, jestli je nábytek určen klukovi nebo holce.. Už víte, jakou svému dítku vyberete vy?