Dětské pohovky  Nachází se zde 16 produktů

Pro odpočinek, hraní her, nebo sledování pohádek v TV je vhodné vybavit dětský pokoj pohovkou. Dětské pohovky mají konstrukce, díky které si dítě může pohovku samo přesunout, rozložit ji a zase složit. Sestavy zároveň obsahují dopínací sedáky pro zvýšení či prodloužení sezení a sedací vaky. Samozřejmostí je pevné opěradlo, aby se děti mohly bezpečně opírat. Dětská pohovka je kusem nábytku, který nejen šetří místo a prostor, ale může být také vkusným designovým prvkem.

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 16 produktů

Dětská křesílka a minipohovky – dobrá volba

Také dítě si zaslouží přes den relaxaci na pohovce. Vaše ratolest navíc ocení, pokud bude dětská pohovka rozkládací, tedy s prostorem na spaní pro kamaráda. U nás najdete pohovky do dětského pokoje barevně odpovídající nabídce dětského nábytku, i materiály, které jsou snadno čistitelné, takže se váš potomek ani vy nebudete muset obávat jakéhokoli ukápnutí nápoje či spadlých drobků od jídla. Vybrat si můžete malé i větší modely pohovek, zkrátka zcela na míru Vašim potřebám. Pohovky, gauče, válendy, křesílka a minipohovky se vyrábí v různých barvách a materiálech, většina z nich je dnes již lehce udržovatelná a čistitelná.

Jedinečná a praktická pohovka Nellys

Skvělým řešením pro Vás může být dětská pohovka Nellys. Tato pohovka je výborná jak  na spaní, tak odpočívání, hraní, kreslení nebo jen ke koukání na televizi. Rozkládací pohovka Nellys s úložným prostorem se tak může stát nenahraditelnou součástí Vašeho interiéru  Pohovka je lehká, dítě si ji může snadno samo přemístit kdekoliv, rozložit i složit a je z velmi kvalitních materiálů. Díky dopínacímu sedáku ji můžete vyvýšit sezení anebo ho dokonce prodloužit. Rozkládací pohovka je stabilní a dítě se může bez obav opřit. Tato minipohovka je vhodná pro děti od 3 let.