Válendy  Nachází se zde 23 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 23 produktů

Válendy patří mezi oblíbené kousky nábytku. Nejen že můžete na válendě kvalitně a pohodlně spát, ale i báječně odpočívat. Válendy se skvěle hodí i pro hosta, který se rozhodne u Vás přespat. Sekce „válendy“ je rozdělena na další podsekce, abyste se mohli snáze a lépe v naší nabídce orientovat a vybrat tak zboží podle vašich představ. V sekci „válendy“ najdete podkategorie válendy s úložným prostorem, čalouněné válendy a levné válendy.
Vyberte si z naší nabídky tu správnou válendu. Bude se Vám na ní nejen dobře spát a relaxovat, ale vhodnou volbou barevného provedení dokonale oživíte a zpestříte Váš interiér.

Vítejte v sekci „válendy“. Pro Vaši spokojenost jsme pro Vás připravili zajímavou nabídku. Léty ověřená kvalita našich výrobků zaručuje, že budete s našimi válendami nadmíru spokojeni. Vybrat si můžete z nabídky válend s úložným prostorem, dětské válendy či levné válendy a to vše za rozumné ceny. V poslední době se těší velké oblibě čalouněné válendy. Jsou měkké, nikde nenajdete ostrou hranu či rušivý spoj. Z naší nabídky je možné vybírat z velkého množství pestrobarevných válend přesně pro Váš interiér. Naší prioritou je Vaše pohodlí a Vaše spokojenost, proto u nás nechybí dostupný informační systém, kdy máte možnost z produktové karty výrobků napsat dotaz či připomínku v případě, že se Vám nechce čekat. Využít můžete i telefonické podpory. Doprava je zajištěna po celé ČR.


Velmi praktické jsou válendy s úložným prostorem a proto i díky ověřené kvalitě, nízké ceně a dopravou až do domu se stávají velmi prodávaným sortimentem.  
Dětské válendy nabízíme ve velkém výběru vzorů a barev odolných potahových látek, které zaručují dlouhou životnost a kvalitu výrobku. Možnosti výběru jsou velké a samozřejmostí je i nákup na splátky včetně dopravy po celé ČR.
Vyhovíme rovněž i těm zákazníkům, kteří mají skromnější rozpočet. V sekci „levné válendy“ najdete válendy za příjemně nízké ceny, ale kvalita pochopitelně zůstává. Nebylo pro nás jednoduché skloubit obě tato kritéria, ale máte možnost posoudit sami, jak se nám povedlo oba požadavky skloubit.


Postele a válendy patří mezi naše hlavní produkty a je našimi zákazníky nejvíce vyhledávané. Proto je nabídka postelí-válend velmi široká jak v moření odstínů u válend z masivu, tak v potahových látkách u čalouněných válend včetně matrací. Přijměte proto naše pozvání do sekcí jako jsou postele a válendy.