Servírovací stolky  Nachází se zde 3 produktů

Servírovací stolky jsou praktickými pomocníky při rodinných oslavách a sešlostech. Lze je využít jak v interiéru, tak při venkovních akcích. Skvělý pomocník na přesouvání jídel a pití. Vybírejte nejrůznější servírovací vozíky, které jsou nejenom skvělým pomocníkem, ale i skvěle vypadajícím doplňkem do Vašeho interiéru nebo při stolování na zahradě či terase.

Zobrazeno 1 - 3 z 3 produktů

Servírovací stolek - vylepšete obývací pokoj

Jistě se Vám někdy stalo, že jste chtěli naservírovat návštěvě nějaké skvělé občerstvení, ale nedokázali jste to najednou pobrat. Kromě toho, máte-li plné ruce, riskujete, že Vám některá z dobrot upadne na zem a kromě běhání s nimi budete mít ještě práci s čištěním. Servírovací stolky na kolečkách – pojízdné, jsou právě na tyto účely jako stvořené. Použít je můžete nejen v interiéru, ale i na zahradě nebo i k lůžku. Servírovací stolky u nás najdete dřevěné, plastové, s kolečky, prostě jaké budete chtít. Uvezou všechno to, co Vaše ruce nedokážou pobrat, a to velmi snadno a bezpečně. Ušetříte si tak práci nejenom se servírováním, ale i se sklízením špinavého nádobí a neriskujete tak jeho rozbití. 

Praktický pomocník i na zahradu

Servírovací stolky a vozíky se dají dokonale sladit se zahradním jídelním nábytkem, ale i třeba s lehátky, křesílky a stolky u bazénu. Servírovací zahradní stolky vynikají elegantní nadčasovou klasikou a jsou vyráběny ze dřeva. Tyto dřevěné stolky mají zásuvky, schránky a úložné spodní desky. Vyberte si z naší rozmanité nabídky, určitě Vás některý z nich zaujme.