Dětská křesla  Nachází se zde 29 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 29 produktů

Dětský pokoj bude hned mnohem veselejší, když Vašemu dítěti pořídíte barevné dětské křesílko. Veselé dětské křesílko využije Vaše dítko jak na lenošení, tak hraní nebo prohlížením dětských knížek. Všechna křesla pro děti lze i rozložit na lůžko, na kterém se bude Vašemu dítěti pohodlně spát.  Kvalitní a zdravotně nezávadný materiál je samozřejmostí. Dětská křesla jsou lehká a proto díky nízké hmotnosti zvládne manipulaci s křesílkem i malé dítě. Barvy a motivy dětských křesílek si můžete zvolit toho, zda budou pro chlapce či dívenku. Výhodou dětských křesílek z naší kolekce je pratelný potah a rovněž oceníte i přes nízkou hmotnost jeho stabilitu. Koupí dětského křesílka s pěkným dětským motivem uděláte svým dětem za málo peněz velkou radost.

Dětská rozkládací relaxační křesla do pokoje


Účelný dětský nábytek přinášíme v kategorii dětská křesla. Barevná rozkládací křesla se hodí jak do malých, tak i větších dětských pokojů. Ve větším pokoji, do kterého se vejde dětská postel, zastane křeslo funkci praktického a designového doplňku vhodného pro odpočinek a posezení. Ideálním řešením jsou tato rozkládací křesla do malých pokojů, kdy snadnou manipulací lze křeslo rozložit na klasickou postel. Přes den rozkládací křeslo můžete opět složit do původního stavu. V malém dětském pokoji tak velmi oceníte ušetřené místo, které během dne využije malé dítě ke svým hrám. Všechna tato křesla v naší nabídce jsou rozkládací, mají dostatečně velkou ložnou plochu poskytující Vašemu dítěti zdravý a pohodlný spánek.


Nabídka kvalitních různě barevných vzorů potahových látek, semiše a ekokůže Vám zaručí, že si jistě vyberete to křeslo, které se bude Vašemu dítěti nejvíce líbit.