Závěsné skříňky  Nachází se zde 11 produktů

Zobrazeno 1 - 11 z 11 produktů

Moderním a velmi pěkným doplňkem jsou závěsné skříňky na zeď. V kombinaci se sklem působí velmi elegantně. Pokud si přikoupíte i LED osvětlení, budete s tímto kouskem nábytku nadmíru spokojeni. Závěsné skříňky mohou sloužit podle provedení k uložení různých věcí nebo do nich můžete vystavit své suvenýry či porcelán. Variant je opravdu mnoho, záleží na Vás, zda chcete otevřenou závěsnou skříňku, prosklenou závěsnou skříňku nebo jen se dvířky. Závěsné skříňky z naší nepřeberné nabídky jsou z kvalitního materiálu a kvalitní je i jejich provedení. Údržba je velice snadná a jednoduchá, rovněž skvělé jsou i ceny, které potěší.


Kdo sleduje rád nejnovější trendy i v nábytku, měl by si pořídit do svého obývacího pokoje závěsnou skříňku. Ta plní jak funkci úložného prostoru, tak k vystavení těch předmětů, které máte nejraději a kterými se chcete pochlubit. Uzavřené závěsné skříňky jsou vhodné pro uložení písemností, otevřené skříňky mohou posloužit na vystavení různých Vašich ocenění nebo v nich mohou stát květiny. Závěsné skříňky jsou velmi estetické, neboť velmi výrazně oživí Vaši stěnu kdekoli ve Vašem bytě či domě.
Vybrat si může z naší velké nabídky každý. U nás najdete klasické závěsné skříňky a také ve stylu moderním. Závěsnou skříňku může umocnit LED osvětlení a tím vytvoříte dokonalý vzhled Vašeho interiéru. Pokud se zajímáte o netradiční kousky se zajímavým řešením, najdete je u nás také. Materiál závěsných skříněk je dřevotřískové lamino, které díky své kvalitě neztratí své zabarvení ani po delší době. Povrchová úprava nábytku se velmi snadno umývá a čistí a neublíží mu ani krátkodobé působení vody. Uspokojíme každého náročného i nenáročného zákazníka, takže neváhejte a nakupujte!