Předsíně a chodby  Nachází se zde 66 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 66 produktů

Předsíň je vstupní branou do Vašeho domova a tím prvním, co Vaše návštěva, která k Vám zavítá, spatří. Proto bychom jí měli věnovat náležitou pozornost. Předsíň by měla působit reprezentativně, elegantně a měla by být účelná s dostatečným úložným prostorem.
K základnímu vybavení patří prostorný botník pro Vaše boty. Pokud jste vícečlenná rodina, jistě máte představu, o jak velké množství párů bot se jedná! Dalším neméně důležitým prvkem je věšák, na kterém, především v zimních měsících, visí značné množství oblečení. Do předsíně je také dobré umístit zrcadlo, což jistě ocení ne jen dámy. Kromě účelu, pro který je primárně určeno také opticky zvětší prostor. Pokud se Vám do předsíně vejde i šatní skříň, určitě si ji pořiďte. Ušetříte si přenášení svrchních oděvů, kabelek a velmi rychle tak v předsíni vykouzlíte pořádek.

Kvalitní předsíňový nábytek

Námi nabízený předsíňový nábytek je perfektně designově sladěný a především využívá každého prostoru k dokonalému funkčnímu využití. Vyberte si z celé řady materiálů a stylů, od klasického až po moderní předsíňový nábytek.