Dětské truhly na hračky  There is 1 product.

Truhly jsou skvělým pomocníkem k ukládání věci. Dětské truhly  nabízí velký prostor pro uložení hraček či jiných nezbytností a zároveň nabídnou krásný estetický vzhled a můžete je využít i jako doplněk do Vašeho bytu. Jak každý ví, děti rády rozhazují věci různě po pokoji a potom rodiče často zjistí, že nemají hračky nebo peřiny kam schovat. Hledáte-li klasické dřevěné truhly na hračky nebo plastové truhly na hračky, pak jste tady správně.

Zobrazeno 1 - 1 z 1 produktu

Dokonale uklizený pokojíček – záruka spokojenosti


Dokonalý úklid hraček v dětském pokojíku zajistí právě dětské truhly. Bytelné truhly vyrobené z masivního dřeva odolají mechanickému poškození nenechavých dětských ručiček, Prokazují velice dlouhou životnost. Hodí se jak pro ukládání hraček, tak těžších předmětů jako knížek nebo krabic s hrami. Na bocích truhly mohou být úchyty, které usnadňují přenášení. Povrch je dekorovaný barvami se zdravotním atestem. Další volbou mohou být plastové truhly, které jsou lehké a jejich víko se dá snadno odklápět. Díky tomu je používání naprosto bezpečné a dítě se nemůže zranit.

Truhly s oblíbenými pohádkovými motivy

Výhodou  dřevěných truhel je pevnost, odolnost a  dlouhá životnost. U nás najdete designově řešené dětské truhly, které se budou skvěle hodit k Vašemu nábytku. Dětské truhly na hračky najdete u nás jak pro své malé princezny, tak pro pány kluky. Dětské truhly nabízíme s různými motivy jako např. pohádkový motiv, Disney motiv, motiv medvídek Pú, ale najdete u nás klidně i motiv pirátský, který se bude malým rošťákům určitě líbit.