Odkládací stolky  Nachází se zde 3 produktů

Nevíte, kam s věcmi věčně se válejícími v chodbě? Potřebujete mít při odpočinku v obývacím pokoji po ruce ovladač, sklenici s pití či knihu? Nemáte kam postavit květináče? Odkládací stolky většinou plní funkci již pouze pro doplnění interiéru a umístění doplňkových dekorací.

Zobrazeno 1 - 3 z 3 produktů

I přes svůj název odkládací stolek, nemusí obsahovat velké množství šuplíků a úložných částí. Jeho úkolem je stylově doladit daný interiér. Odkládací stolek je k nezaplacení. A nejen v předsíni. Stolek můžete využít i v obývacím pokoji nebo k posteli a třeba na balkoně poslouží zahradní odkládací stolek stejně dobře. Skvěle se na něm budou vyjímat i květiny. Fantazii se meze nekladou. Trendy stolky snoubí estetičnost a praktičnost, jsou lehké a přitom stabilní, s jednoduchým designem zapadnou do jakéhokoliv interiéru a nabídnou asistenci tam, kdekoli ji budete potřebovat.


Odkládací stolky - abyste měli vždy vše po ruce


Vyberte si, zda potřebujete netradiční designový kousek nebo raději nenápadný nábytek. Stolky pro vaše nezbytnosti se vyrábějí z různých materiálů. Vybrat si můžete odkládací stolek skleněný, kovový, z masivu nebo plastový. Provedení a barevnost odkládacích stolků je rovněž rozmanité. U nás najdete stolky kulaté, hranaté, malé, vysoké, na kolečkách nebo také i se šuplíkem. Odkládací stolek se šuplíky poskytne spoustu místa. Oblíbené jsou odkládací stolky na kolečkách. V nohách stolku jsou, jen z jedné strany, ukryta pojízdná kolečka, která umožní lehkým zdvihnutím jeho pohyb výhradně na místo, které mu sami určíte a zůstane pevně stát. Po cestě bytem za sebou nezanechá žádnou stopu, o což se postarají plastové koncovky i kolečka, které eliminují riziko poškrábání podlahy. Na výběr je řada jednoduchých i velmi originálních stolků, do kterých se zamilujete. Určitě stojí za to strávit trochu času nad výběrem. Získáte tak multifunkčního pomocníka, na kterého nejen že odložíte dočasně všechny momentálně nepotřebné věci, ale který  ještě ozdobí váš interiér.