Dětské psací stoly  Nachází se zde 32 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 32 produktů

Nezbytnou součástí dětského pokoje nebo studentského pokoje je kvalitní psací stůl. Ať už jde o žáka základní školy nebo studenta, je psací stůl nezbytným pomocníkem pro dosažení vzdělání. Psací stoly z naší nabídky jsou vhodné pro školáky v každém věku. V této kategorii najdete dětské psací stoly z masivu a lamina. Vyberte si z mnoha desítek typů dětských psacích stolů, které mají vysouvací desku na klávesnici, různé barevné provedení nebo i veselé obrázky. Velké oblibě se těší zejména rohové psací stoly, s kterými plně využijete každý kout v dětském či studentském pokoji. Nabídka je široká, proto si pro svého školáka jistě vyberete ten správný kousek.

Rohové dětské psací stoly i dětské stoly pro dva

Psací stoly jsou ideálním místem na psaní úkolů, studia, kreslení nebo i tvorbu jak pro předškoláky, tak školáky a studenty. V dnešní době jsou součástí výuky stolní počítače a notebooky, proto jsou dětské psací stoly jim přizpůsobeny. Psací stoly mají výsuvnou desku na klávesnici a prostor pro uložení skříně počítače. Vybrat si můžete stoly klasické a rohové, s nožičkami i bez nožiček. Dětské psací stoly jsou vyrobeny z masivu borovice nebo LTD desek. Tyto materiály jsou voděodolné a i jejich údržba je velmi snadná.
Každý pracovní stůl do dětského pokoje nabízíme v několika barevných provedeních. Psací stoly, které jsou vyrobeny z LTD desek jsou vyrobeny  nejméně ze dvou barev a u stolů z masivu nabízíme až 15 barev moření. Z mnoha odstínů moření a barev si jistě vyberete ten psací stůl, který Vám bude ladit k nábytku dětského nebo studentského pokoje.