Dětské pokoje z lamina  Nachází se zde 107 produktů

na stránce
Zobrazeno 1 - 12 z 107 produktů

Dětské pokoje z lamina se vyznačují dobrou kvalitou zpracování a především nízkou cenou. Sestava z lamina je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí vytvořit dětský pokoj nejenom podle svých představ, ale i podle svých finančních možností. Pokud hledáte dětský nábytek z lamina, podívejte se na naši bohatou nabídku barevných dětských pokojů z lamina, které splňují všechna kritéria, která jsou na dětský nábytek kladena. Dětské pokoje z lamina jsou bezpečné a vyhovují všem potřebám Vašich dětí. Materiály, ze kterého jsou dětské pokoje vyrobeny, jsou zdravotně nezávadné a odolné, takže vydrží tak dlouho, dokud Vaše dítě úplně neodroste. Zařídit dětský pokoj není jen tak, i děti mají své nároky. Navíc děti velmi rychle rostou. Jak si s tím poradit? Podívejte se na naši nabídku a inspirujte se! Určitě najdete a vyberete takový dětský nábytek z lamina, který se bude líbit Vám a především Vašim dětem.

Nábytek z lamina do dětské pokoje

Chcete udělat Vašemu dítěti radost a současně ušetřit nějakou tu korunu? Pak tu na Vás u nás čeká bohatá nabídka pestrobarevného nábytku z lamina. Kompletní sestavy dětských pokojů a rovněž doplňků vynikají zpracováním, funkčností, bezpečností a také příjemnou cenou. Aby se Vaše dítě cítilo ve svém pokojíčku co nejpříjemněji, zkuste jeho království zařídit vkusným a barevným nábytkem z lamina. Vaše ratolest se tak bude rádo vracet domů a užívat si příjemné chvíle ve svém království.

Dětské pokoje z lamina pro kluky i holky

Materiál, který se používá k výrobě dětského nábytku je dřevotřísková deska potažená laminovacím papírem a zalitá melaminovou pryskyřicí. Povrchová vrstva nábytku je tak lesklá, hladká nebo matná nebo i se strukturou dřeva. Dětský nábytek z lamina je velmi odolný a otěruvzdorný. Bezpečnost Vašich dětí zajišťují plastové ABS lišty na hranách nábytku, které zajišťují ochranu před nárazy či odlamováním desek. Zdravotní nezávadnost je samozřejmostí, včetně certifikovaného použitého materiálu.