Blog

Hrací automaty vám pomohou vydělat třeba na novou sedačku

Napsal: velkybubak | 7. června 2018

V dnešním článku trochu odbočíme od nábytku a designu bydlení. Dáme vám totiž tip, jak si můžete nějakou tu korunu, například na nový nábytek vydělat a nemuset vytáhnout ani paty z domu. Jedná se o hraní v casinu. Vyzkoušet můžete například automaty. Je jasné, že k výhře budete potřebovat hlavně štěstí, ale proč to nezkusit? Než se do toho pustíte, řekneme si něco málo o tom, jaké druhy existují a jaká je jejich historie.

Více

Kupujeme ložní povlečení

Napsal: velkybubak | 21. března 2018

U výběru povlečení hraje největší roli materiál. Mnoho lidí si však všímá pouze barvy a vzoru. Což jsou také důležité věci, hlavně proto, aby povlečení ladilo s interiérem pokoje. Materiál však udává životnost a údržbu povlečení.

Více

Jak zařídit malý dětský pokoj

Napsal: velkybubak | 28. února 2018

Bydlíte v malém panelákovém bytě a máte dvě děti? Dneska vám poradíme, jak zařídit malý dětský pokoj, tak aby to byl funkční a vypadal i o trochu větší.

Více

Jak vybrat sušičku prádla

Napsal: velkybubak | 7. ledna 2018

Sušička na prádlo je skvělým pomocníkem do domácnosti. Prádlo usuší, ale i vyžehlí a zlikviduje alergeny. Navíc vám skvěle ušetří čas. Co všechno získáte, když si sušičku prádla pořídíte?

Více

Kupte dětem do pokoje koberec

Napsal: velkybubak | 1. října 2017

Pro zařízení interiéru je jednou z nejdůležitějších věcí výběr správné podlahy. Ať už se rozhodnete do interiéru vybrat vinyl nebo dlažbu, do dětského pokoje je dobré pořídit koberec. Právě zde je totiž důležitý pocit teplého vjemu a zvukové izolace.

Více

Výhody a nevýhody granitového dřezu

Napsal: velkybubak | 29. září 2017

Máte moderní kuchyni? Potom si do ní musíte pořídit také moderní dřez. Jaký by to měl být? Dnes je jasným hitem dřez granitový. Přemýšlíte nad tím? Pokud ano, podívejte se na výčet hlavních výhod a nevýhod tohoto řešení.

Více

Matrace 180x200 je pro spánek dvou lidí perfektní volbou

Napsal: velkybubak | 28. září 2017

Stává se pro vás rutinou, že se ráno probudíte a bolí vás záda či krční páteř? Vinu neupínejte na proleželý polštář ani na partnera, nýbrž na svou matraci, která vám tímto způsobem dává jasně najevo, že je třeba ji vyměnit za novou a kvalitnější.

Více

Tvrdý voskový olej a jak ho používat

Napsal: velkybubak | 11. září 2017

  Víte, co je to tvrdý voskový olej? Jde o relativně nový produkt nebo řešení, takže bude na místě malé vysvětlení. Většina z nás je obeznámena s klasickými vosky, které se většinou používají pro ochranu dřevěného nábytku.

Více

Srovnání TOP 5 kancelářských stolů do 10 tisíc

Napsal: velkybubak | 2. září 2017

Nepodceňte výběr Potřebujete stůl do své kanceláře? Nechte si poradit s výběrem toho pravého stolu do kanceláře, která Vám bude zpříjemňovat práci. Pro Vás jsme vybrali ty nejlepší kancelářské stoly z nejlepších a nejkvalitnějších. Zároveň jsme vyhledali jejich klady a zápory, tudíž konečné rozhodnutí je pouze na Vás.

Více

4 výhody modernizace elektrických zařízení v provozu

Napsal: velkybubak | 2. září 2017

Přemýšlíte, jak ještě více zlepšit své podnikání a dostat se na úroveň, kdy všechno půjde skoro samo? Odpovědí může být oprava a modernizace elektrických zařízení. V zásadě se často jedná o „mozky“ všech vašich strojů a důležitých automatických pochodů ve výrobě. Úprava elektrického systému může přinést mnoho výhod a řeknete si, proč jste si projekt nenechali zhotovit již dávno.

Více