Děti ocení ve svém pokoji i skluzavku vedoucí přímo z postele!

Nábytek do dětského pokoje by měl splňoval dvě základní kritéria: líbivý dětem a praktický na jeho vlastní užívání. Malé děti s bujnou fantazií a pestrou představivostí mají rády veselé barvy. Pokud chcete dětské pokoje a nábytek do nich obměňovat, měli byste brát v úvahu určitě několik z následujících kritérií:

Zaprvé, stáří dítěte. To je důležité promyslet zejména v ohledu rozměrů stolu a postýlky/postele. Potřeby dítěte, jiné má samozřejmě předškolní dítě a školák, který už potřebuje svůj řádný studijní prostor. Úložné prostory pro dětské pokoje by měly být variabilní s růstem dítěte. Máte-li v rodině více menších dětí a zařizujete dětské pokoje pro více z nich, je třeba brát ohled kromě věku také na pohlaví dítěte.

Dalším velmi důležitým prvkem pro nábytek do dětského pokoje je snadná omyvatelnost a bezpečnost nábytku. Měl by být především praktický a dobře udržovatelný, protože malé děti rády natropí pěkný nepořádek.

Dětské pokoje

Pro menší děti je časté, že rodiče nechávají vyrábět některé doplňky pro dětské pokoje s ohledem na dětskou zábavu. Ať už se jedná o horolezecké stěny, prolézací skříňky, či skluzavky přímo z postele. Nábytek vyrábíme z masivních dřevin, jak tuzemských, tak i exotických. Často při výrobě nábytku pro dětské pokoje kombinujeme i s kovem, či sklem.

Vyrábíme nábytek na míru a kromě něho přímo zpracováváme i individuální návrhy pro dětské pokoje. Pokud máte zájem o nezávaznou schůzku, můžete nám napsat přes nezávazný formulář a my to s vámi individuálně probereme a poradíme. Vyrobený nábytek pro dětské pokoje má u nás záruční dobu 36 měsíců a veškeré výrobky také dovezeme až přímo na místo určení.