Výměnou oken při rekonstrukci bytu můžete vysoce snížit náklady na vytápění

Pokud jste se rozhodli, že byste si chtěli zrekonstruovat byt, je vždy dobré celý proces směřovat na dobu, kdy je většina lidí v práci. Rekonstrukce bytu bývá mnohdy hlučná, proto jsou tyto časy voleny záměrně, v rámci dobrých vztahů se sousedy a vaším okolím.

Ale začněme od začátku. Zákazníci se často ptají, na kolik by je taková rekonstrukce bytu vlastně vyšla. Vždy, když k nám přijde nová poptávka, postupujeme takto: Nejprve navštívíme byt, ve kterém by se měla rekonstrukce provádět. Vybereme a zvolíme vhodné materiály a až poté jsme schopní stanovit cenovou kalkulaci.

Kdybychom to zobecnili, dá se říci, že celková rekonstrukce bytu vyjde zhruba okolo 200 000 Kč. Jakmile je zpracována cenová kalkulace pro rekonstrukci bytu, časový plán a vybrané materiály, můžeme se pustit do práce. Délka rekonstrukce bytu obvykle trvá od 10-30ti dnů. Opět je ale nutno uvést, že tyto informace jsou obecné a vždy záleží na konkrétní situaci.

Rekonstrukce bytu

Pro dokončení spolupráce je nutné napsat smlouvu o dílo. Rekonstrukce bytu provádíme v Praze a okolí, po domluvě ale můžeme přijet rekonstruovat váš byt i jinam, v rámci Tuzemska. Dobře provedená rekonstrukce bytu vám navíc dokáže ušetřit i náklady na vytápění. Jen samotnou výměnou oken můžete ušetřit 20-40 % peněz, které byste jinak protopili.

Pro provedení rekonstrukce není potřeba stavebního povolení. Pro zasahování do nosných stěn ho potřebovat budete. Většinu administrativních formalit ale řešíme za vás v rámci vzájemné spolupráce.