Bezpečnostní dveře do bytu musí nejen dobře vypadat

Bezpečnostní dveřeVchodové dveře by měly chránit před vniknutím nežádoucích osob do vašeho interiéru, ochraňovat vás před hlukem a navíc dobře vypadat. Jak skloubit všechny tyto prvky? Věřte, že to není zase tak složité. Stačí si vybrat bezpečnostní dveře do bytu od společnosti HT dveře.

Důležitá je certifikace dveří

Vchodové dveře do bytu si můžete pořídit s kovovým nebo dřevěným jádrem. Oblíbenou variantou je kov, protože má ve většině případů rozvodovým trezorový mechanismus, a to až se sedmi aktivními čepy. Materiál, ze kterého jsou dveře vyrobeny, je důležitý. Avšak nezapomínejte ani na certifikaci, která je udělena nezávislou zkušebnou. Certifikace se dává podle mnoha parametrů a určuje i celkovou bezpečnostní třídu. Právě díky ní se vyplatí nakoupit bezpečnostní dveře od opravdových profesionálů. A k těm patří už výše zmíněná společnost HT dveře.

K novým dveřím nové zárubně

Odborníci při výměně vstupních dveří do bytu doporučují i výměnu zárubní. Protože ty původní nesplňují potřebné základní ochranné prvky. Bezpečnostní kovové zárubně se vyrábějí ze silného plechu, jsou vyztuženy a přizpůsobeny bezpečnostním dveřím. Jsou také tužší a tím pádem je nelze rozepřít.

Nezapomínejte na design

Bezpečností dveře musí nejen plnit svou funkci, ale měly by mít i krásný design. Vstupní dveře do bytu si můžete vybírat v různých povrchových úpravách. A to dokonce na každé jejich straně. Venkovní strana bývá většinou bílá nebo v dekoru sousedních dveří. Vnitřní stranu si pak můžete sladit s interiérem celého bytu.

Držák na adventní věnce? Žádný problém

Společnost HT dveře má mnoholeté zkušenosti, a jejich zaměstnanci jsou jen kvalifikovaní odborníci. V jejich nabídce naleznete širokou škálu dekorů i rozměrů bezpečnostních dveří do bytu. Určitě vás nadchne jejich škála profesionálních doprovodných služeb. Novinkou v jejich sortimentu zboží jsou praktické držáky na adventní věnce, s kterými si už nebudete letos v prosinci lámat hlavu, kam na vchodové dveře věnec pověsíte. A myslíme si, že držák oceníte i celoročně.